Öztürk Kontraplak Ahşap Ür. Paz. San. ve Tic. Ltd. Şti.
0216 452 77 32

İK

Neden Öztürk Kontrplak

Her harika fikrin özünde bireysel yetenek yatmaktadır. Bir şirket kendi içinde bir son değil, yeteneğin gelişmesi için gerekli koşulları yaratmanın bir yoludur. Bu ideale sadık kalan Öztürk Kontrplak İnsan Kaynakları ekibinin, iki ana faktörü bir araya getirmesi gerekmektedir: Öztürk Kontrplak çalışanlarının doğru kariyer yolunu seçmesine yardım ederken şirketin işletme hedeflerini desteklemek. Dünyanın her yerindeki Öztürk Kontrplak yöneticilerini destekleyen İK ekibinin misyonu, grubun tüm işletme birimlerindeki ve departmanlarındaki en üstün yetenekleri bulmak, tanımlamak, seçmek, geliştirmek ve ödüllendirmektir.

 

Neden Öztürk Kontraplak?

2005 yılında İstanbul’un Anadolu yakası Kartal Yakacık semtinde kurulmuş olan firmamızın Yurt içinde ve yurt dışında da Kontrplak Fabrikası bayilikleri vardır. Geniş ürün gamı ile Kontrplak Plywood sektöründe önde gelen firmaların başında gelmektedir.

Çalıştığımız sektörde teknolojik gelişmeler yakından takip edilerek, sorunsuz ve kaliteli hizmet en büyük hedeflerimizden birisidir. Uygulanan sistemlerin etkinliği, sistemin gerekleri ve de müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını karşılayabilecek seviyede tutulması için, sürekli iyileştirilmesini yapılmaktadır. Uygun maliyetlerle ve hızlı servis ağımızla hizmet kalitesi ön planda tutulmaktadır. Kalite politikası olarak, ülkenin endüstri ve hizmet sektörüne bilgi üreterek katkı sağlamaktadır. Kısaca İSG olarak da bilinen İş güvenliği ve sağlığı şirket olarak en vazgeçilmez değerlerimiz arasında yer almaktadır.

 

Bu alanda sektörün öncü firmalarından olan Öztürk Kontrplak olarak amacımız en kaliteli malzemeyi en kısa sürede siz değerli müşterilerimize teslim etmektir. Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için günün her saatinde bizleri arayabilir ya da www.ozturkkontrplak.com sitemizi ziyaret ederek mesaj bırakabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

Katalog Öztürk Kontrplak ürünlerini daha yakından tanımak için kataloğumuzu inceleyin.

Ulaşım Bilgileri Hürriyet Mah. Adnan Kahveci Cd. Dalyan Sk. No:17/1 Yakacık - Kartal / İstanbul

Sosyal Bağlantılar Öztürk Kontrplak'ı sürekli takipte kalın.

Copyright Öztürk Kontrplak @ 2014
Web Tasarım