ÖZTÜRK KONTRAPLAK

Kullanıcı Sözleşmesi

ANASAYFA - Kullanıcı Sözleşmesi
TEŞEKKÜRLER . TEŞEKKÜRLER . TEŞEKKÜRLER .
18. YIL
K U R U M S A L

Kullanıcı Sözleşmesi


WEB SİTESİ KULLANICI ŞARTNAMESİ
www.ozturkkontrplak.com internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız, aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. 

www.ozturkkontrplak.com internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil ya da başkaca sebeplerden doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan ''ÖZTÜRK KONTRAPLAK ÜR. PAZ.SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.'' sorumlu değildir.

ÖZTÜRK KONTRAPLAK ÜR. PAZ.SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. işbu www.ozturkkontrplak.com site ve site uzantısında mevcut her türlü ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden düzenleme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Tüm değişiklikler www.ozturkkontrplak.com sitesinde yayınlandığı anda yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

ÖZTÜRK KONTRAPLAK ÜR. PAZ.SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

www.ozturkkontrplak.com internet sitesi ÖZTÜRK KONTRAPLAK ÜR. PAZ.SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.'nin kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. ÖZTÜRK KONTRAPLAK ÜR. PAZ.SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ., bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir. ÖZTÜRK KONTRAPLAK ÜR. PAZ.SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. www.ozturkkontrplak.com internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, www.ozturkkontrplak.com alan adı, logo, ikon, yazılı, elektronik, grafik veya okunabilir şekilde sunulan ürün teknik verileri de dahil tüm materyallerin ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi ve lisans sahibidir. Tüm bu veriler de yasal koruma altındadır.

www.ozturkkontrplak.com internet sitesinde bulunan hiçbir materyal önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. www.ozturkkontrplak.com internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir.

www.ozturkkontrplak.com web tasarım ve yazılımını gerçekleştiren "birNC Web Tasarım Yazılım ve İnteraktif Ajans Hizmetleri" firmasının hiçbir sorumluluğu yoktur ve ÖZTÜRK KONTRAPLAK ÜR. PAZ.SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.’nin burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları da saklıdır. ÖZTÜRK KONTRAPLAK ÜR. PAZ.SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ., dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır.

TECRÜBELİ

Kalite, Güven, Mutluluk

MÜŞTERİ ODAKLI

18 Yıl Mutlu Müşteriler Biriktirdik

ISO 9001

Tarafından Onaylanmıştır

SERTİFİKALAR

Belgelerimiz

Tüm Hakları Saklıdır
Copyright © 2024

İstanbul Web Tasarım Şirketi birNC