ÖZTÜRK KONTRAPLAK

Kurumsal

ANASAYFA - Tarihçe
TEŞEKKÜRLER . TEŞEKKÜRLER . TEŞEKKÜRLER .
18. YIL
K U R U M S A L

Tarihçe


ÖZTÜRK KONTRAPLAK AHŞAP ÜR. PAZ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Firmamız 2005 yılında İstanbul Anadolu yakası Kartal bölgesinde kurulmuş Türkiye'nin en iyi kontrplak firmalarındandır. Faaliyet alanları içerisinde Marin Kontrplak, Plywood, Kayın Marin Kontrplak, Kavak Kontrplak, Su Kontrası, Huş Marin Kontrplak, Çam Marin Kontrplak, Filmli Kontrplak, Filmsiz Kontrplak, Filmli Plywood, Filmsiz Plywood, Hexa Petek Desen Plywood Esnek Kontrplak ve diğer kontrplak ürün çeşitlerinin toptan ve perakende satışını yapmaktadır. Firmamızın yurtiçi ve yurtdışı kontrplak fabrika bayilikleri bulunmaktadır. En iyi çözüm ve en iyi fiyatları firmamızda bulabilirsiniz.

Öztürk Kontrplak, Türkiye'nin lider yapı malzemeleri tedarikçisidir. Türkiye'de Kontrplak - su kontası ve plywood denilince akla ilk gelen markadır. Öztürk Kontraplak, size daima en güncel ve en iyi fiyatları sunacaktır. Kalite ve müşteri memnuniyeti denince ilk akla gelen kontrplak firmalarından biri olduğumuzu referanslarımızdan analiz edebilirsiniz. Kalitemizi ve müşteri odaklılığımızı 20 yıla yakın bir süredir kanıtladık ve fark yaratmaya devam edeceğiz. Tüm hayal ettiğiniz projelerinizde ahşap bir kontrplak malzemesine ihtiyacınız var ise bize sormadan kararınızı netleştirmeyin. +90(216) 452 77 32 telefon numaramızı arayın, uzmanlarımız size hemen yardımcı olsun.

Firmamızın web sitesinden kontraplak fiyatları, kontrplak çeşitleri, su kontrası, su kontrası fiyatları, kavak kontrplak fiyatları, çam, kayın, huş, egzotik, kontrplak, beton kontrplak, marin kontraplak, çeşitleri, teknik detayları, ebatları, kullanım alanları, ölçüleri ve ayrıca plywood, plywood fiyatları ve kullanım alanlarını bulabilirsiniz. 

Amacımız en kaliteli malzemeyi en kısa zamanda müşterimizin hizmetine sunmaktır. 

Bu bağlamda firmamızın çalışmaları daha kaliteli ve daha hesaplı malzemeyi tüketicinin hizmetine sunma ilkesiyle devam etmektir. 

Öztürk Kontraplak bölgesinde en fazla "Plywood Su Kontrası", "Kavak Kontrplak" ve diğer kontrplak çeşitleri satan firmalar arasındadır. Kaliteli yolculuğuna değerli müşterileriyle devam etmektedir. Kontrplak yapı malzemeleri alanında sektörün öncü firmalarından olan Öztürk Kontrplak en kaliteli ürünü en hızlı ve en ekonomik şartlarda kullanıcılarına teslim etmektedir. Web sitemizden ürünlerimiz hakkında detaylı bilgilere erişebilir, fiyatlar ve ürün kaliteleri hakkında güncel sorularınıza cevap bulabilir ve mesai saatleri içerisinde size yardımcı olacak ekibimizle görüşerek hemen istediğiniz ürünü sipariş verebilirsiniz. 

Satışlarımız Toptan olup Perakende satışlarımız İstanbul Depo teslimdir.

TECRÜBELİ

Kalite, Güven, Mutluluk

MÜŞTERİ ODAKLI

18 Yıl Mutlu Müşteriler Biriktirdik

ISO 9001

Tarafından Onaylanmıştır

SERTİFİKALAR

Belgelerimiz

Tüm Hakları Saklıdır
Copyright © 2024

İstanbul Web Tasarım Şirketi birNC