ÖZTÜRK KONTRAPLAK

Kurumsal

ANASAYFA - Tarihçe
TEŞEKKÜRLER . TEŞEKKÜRLER . TEŞEKKÜRLER .
18. YIL
K U R U M S A L

Tarihçe


ÖZTÜRK KONTRAPLAK AHŞAP ÜR. PAZ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Firmamız 2005 yılında İstanbul Anadolu yakası Kartal bölgesinde kurulmuş olup faaliyet alanları içerisinde; Marin Kontrplak, Osb, Plywood, Kayın Marin Kontrplak, Kavak Kontrplak, Su Kontrası, Huş marin Kontrplak, Çam Marin Kontrplak, Filmli Kontrplak, Filmsiz Kontrplak, Filmli Plywood, Filmsiz Plywood, Hexa Petek Desen Plywood Esnek Kontrplak ve diğer Kontrplak Ürün çeşitlerinin Toptan ve Perakende satışını yapmaktadır. Firmamızın Yurt içi ve Yurt dışı Kontrplak Fabrika bayilikleri bulunmaktadır. En iyi çözüm ve en iyi fiyatları firmamızda bulabilirsiniz.

Öztürk Kontraplak, size en iyi fiyatları sunacaktır. Kalite ve müşteri memnuniyeti denince ilk akla gelen kontrplak firmalarından biriyiz. Bu özelliğimizi 20 yıla yakın bir süredir kanıtladık ve geliştirmeye devam ediyoruz. Sizler de Kontrplak alacaksanız, bize sormadan kararınızı netleştirmeyin. +90(216) 452 77 32 telefon numaramızı arayın, hemen yardımcı olalım…

Firmamızda Kontraplak fiyatları, kontrplak çeşitleri, su kontrası, su kontrası fiyatları, kavak kontrplak fiyatları, çam, kayın, huş, egzotik, kontrplak, beton kontrplak, marin kontraplak, çeşitleri, teknik detayları, ebatları, kullanım alanları, ölçüleri ve ayrıca plywood, plywood fiyatları ve kullanım alanlarını Kontrplak ürünleri hakkında fiyat Listesi ve kullanım alanlarını bulabilirsiniz. 

Amacımız en kaliteli malzemeyi en kısa zamanda müşterimizin hizmetine sunmaktır. 

Bu bağlamda firmamızın çalışmaları daha kaliteli ve daha hesaplı malzemeyi tüketicinin hizmetine sunma ilkesiyle devam etmektir. 

Öztürk Kontraplak bölgesinde en fazla "Plywood Su Kontrası", "Kavak Kontrplak" ve diğer kontrplak çeşitleri satan firmalar arasında yolumuza siz değerli müşterilerimizle birlikte devam etmektedir. Bu alanda sektörün öncü firmalarından olan Öztürk Kontrplak en kaliteli ürünü en hızlı ve en ekonomik şartlarda kullanıcılarına teslim etmektedir. Web sitemizi inceleyerek ürünler hakkında detaylı bilgilere erişebilir, fiyatlar ve ürün kaliteleri hakkında güncel sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Mesai saatleri içinde size yardımcı olacak ekibimizle görüşerek ürünlerimiz ile ilgili detaylar ve ürün siparişleri için dilediğiniz zaman bizi arayabilir ya da Öztürk Kontrplak web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Satışlarımız Toptan olup Perakende satışlarımız İstanbul Depo teslimdir.

TECRÜBELİ

Kalite, Güven, Mutluluk

MÜŞTERİ ODAKLI

18 Yıl Mutlu Müşteriler Biriktirdik

ISO 9001

Tarafından Onaylanmıştır

SERTİFİKALAR

Belgelerimiz

Tüm Hakları Saklıdır
Copyright © 2023

web tasarım