ÖZTÜRK KONTRAPLAK

Gizlilik Politikası

ANASAYFA - Gizlilik Politikası
TEŞEKKÜRLER . TEŞEKKÜRLER . TEŞEKKÜRLER .
18. YIL
K U R U M S A L

Gizlilik Politikası


GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ
Bu Gizlilik Sözleşmesi "ÖZTÜRK KONTRAPLAK ÜR. PAZ.SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ." ile www.ozturkkontrplak.com web sitesine veri sağlayan veya www.ozturkkontrplak.com web sitesini kullanarak işlem yapan “Kullanıcı” arasında akdedilmiştir.

Kişisel Olmayan Genel Veriler Hakkında
ÖZTÜRK KONTRAPLAK ÜR. PAZ.SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ., www.ozturkkontrplak.com web sitesi ziyaret edildiğinde bireyi tanımlama veya ilişkilendirme imkanı vermeyen genel bilgileri depolayabilir, bu bilgileri her türlü amaç için kullanabilir ve üçüncü kişilerle paylaşabilir.

Kişisel Veriler Hakkında
Kullanıcı, www.ozturkkontrplak.com web sitesi kanalıyla ÖZTÜRK KONTRAPLAK ÜR. PAZ.SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.'ye sunmuş olduğu kişisel verilerin (isim, soy isim, e-mail adresi, telefon numarası, iletişim adresi vb.) ÖZTÜRK KONTRAPLAK ÜR. PAZ.SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. tarafından ticari amaçlı olarak kullanılabileceğini anlar ve kabul eder. ÖZTÜRK KONTRAPLAK ÜR. PAZ.SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ., ilgili kanunlar gereği; resmi veya kamu kurumlarının soru ve taleplerine cevap vermek amacı ile ve geçerli yasal sürece uymak amacı ile haklarını, gizliliğini, güvenliğini veya mülkiyetini, kullanıcıları veya kamuyunu korumak amacı ile mevcut yasal haklarını kullanabilmek veya maruz kalabileceği zararı azaltmak amacı ile ve kullanım şartlarını uygulayabilmek amacı ile de kişisel verileri açıklayabilir.

Paylaşım Hakkında
Kullanıcı, web sitesi kanalıyla ÖZTÜRK KONTRAPLAK ÜR. PAZ.SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.’ye sunmuş olduğu kişisel verilerin ÖZTÜRK KONTRAPLAK ÜR. PAZ.SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.'ye bağlı olan ya da olmayan şirketlerle ve ÖZTÜRK KONTRAPLAK ÜR. PAZ.SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.'ye hizmet sağlayan üçüncü kişi şirketlerle de paylaşılabileceğine izin verir.

Veri Güvenliği Hakkında
ÖZTÜRK KONTRAPLAK ÜR. PAZ.SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ., kullanıcılar ve www.ozturkkontrplak.com web sitesi arasında iletimi yapılan kişisel veriler ile birNC Web Tasarım firmasının sunucularında sakladığı kişisel verileri korumak için makul tedbirler almaktadır. Alınan tüm tedbirlere karşın ÖZTÜRK KONTRAPLAK ÜR. PAZ.SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ., kullanıcının kişisel verilerinin ÖZTÜRK KONTRAPLAK ÜR. PAZ.SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.'nin www.ozturkkontrplak.com web sayfası üzerinden yasadışı yol ve yöntemlerle ele geçirilmeyeceğine ilişkin garanti vermez.

ÖZTÜRK KONTRAPLAK ÜR. PAZ.SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ., kullanıcının kişisel verilerinin güvenliğine ilişkin olan ancak üzerinde ÖZTÜRK KONTRAPLAK ÜR. PAZ.SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.’'nin herhangi bir kontrolü bulunmayan, genel veya üçüncü kişilere ait iletişim ağlarına dair de bir garanti vermemektedir.

Bağlantılı Siteler Hakkında
ÖZTÜRK KONTRAPLAK ÜR. PAZ.SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.'nin www.ozturkkontrplak.com web sitesi farklı web sitelerine bağlantı verebilir. Kullanıcının bu diğer web siteleri ziyaretine veya bu sitelerin veri toplama ve kullanma uygulamalarına ilişkin olarak da ÖZTÜRK KONTRAPLAK ÜR. PAZ.SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.'nin herhangi bir sorumluluğu veya yükümlülüğü bulunmamaktadır.

Değişiklikler Hakkında
İşbu gizlilik sözleşmesi hükümleri ÖZTÜRK KONTRAPLAK ÜR. PAZ.SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. tarafından zaman içerisinde değiştirilebilir. ÖZTÜRK KONTRAPLAK ÜR. PAZ.SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ., "Gizlilik Sözleşmesi" kaidelerine ilişkin yapmış olduğu değişiklikleri sitede yayınlar.

www.ozturkkontrplak.com web sitesi kanalıyla ÖZTÜRK KONTRAPLAK ÜR. PAZ.SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.'ye gönderilmiş olan veriler, zaman içerisinde değiştirilmiş olan en güncel "Gizlilik Sözleşmesi" kaidlerinin hüküm ve koşullarına tabi olacaktır.

TECRÜBELİ

Kalite, Güven, Mutluluk

MÜŞTERİ ODAKLI

18 Yıl Mutlu Müşteriler Biriktirdik

ISO 9001

Tarafından Onaylanmıştır

SERTİFİKALAR

Belgelerimiz

Tüm Hakları Saklıdır
Copyright © 2024

İstanbul Web Tasarım Şirketi birNC