GERİ DÖN

ÖZTÜRK KONTRAPLAK

30 mm Kayın Marin Kontrplak

ANASAYFA - ÜRÜNLER - KONTRPLAK SU KONTRASI - KAYIN MARİN KONTRPLAK - 30 mm Kayın Marin Kontrplak
KDV DAHİL DEĞİLDİR . KDV DAHİL DEĞİLDİR .
4045 ₺
Ü R Ü N L E R

AÇIKLAMA

Kontrplak - Su Kontrası, Plywood siparişleriniz için Tel: +90 (216) 452 77 32. Satışlarımız Toptan olup Perakende satışlarımız istanbul depo teslimdir


Fiyat Bilgisi
30 x 1700 x 2200 mm Plaka Fiyatı 4045 TL + KDV'dir.

30 mm Kayın Marin Kontrplak Nedir?
30 mm Kayın Marin Kontrplak, kayın ağacından yapılmış bir tür kontrplaktır ve suya dayanıklı özellikleri sayesinde denizcilik sektöründe sıklıkla kullanılır. 30 mm ölçü birimi kontrplak levhanın kalınlığını ifade eder ve bu kayin marin 30 mm kalınlığında üretilmiştir anlamına gelir. Yerli ve ithal kayın ağacından üretilen WBP suya dayanıklı marin tutkaldan imal edilen Kayın kontrplaklar dış mekan, reklam panolarında mobilya, otomotiv, inşaat, tekne, tavan çatı kaplama, ambalaj, beton kalıp, asma tavan, çatı katı. taban tahtası, makina model kalıp, karavan ve konteyner tabanında rahatlıkla kullanılabilir. Marin kontrplaklar neme rutubete ve suda bekletilmeye dayanıklıdır. Filmsiz kontrplak diye de adlandırılır.
 


TEKNİK DETAYLAR

Kontrplak - Su Kontrası, Plywood siparişleriniz için Tel: +90 (216) 452 77 32. Satışlarımız Toptan olup Perakende satışlarımız istanbul depo teslimdir


ÜRETİM TEDARİK : Yurtdışı - Türkiye
EBATLAR : 30 x 1700 x 2200 mm
KALINLIK : 30 mm
AĞAÇ CİNSİ : %100 kayın beech
YOĞUNLUK : 700/720 kg/m3 Ağırlığı
TUTKAL : WBP marin ve beton tutkal
KULLANIM ALANI : Otomotiv, mobilya, inşaat sektörü, tekne, tavan, çatı kaplama, ambalaj sanayi, konteyner tabanı dış mekan ve reklam panoları, asma tavan
STANDART ÖLÇÜ : 30 x 1700 x 2200 mm

ÜRÜN FOTOĞRAFLARI

Kontrplak - Su Kontrası, Plywood siparişleriniz için Tel: +90 (216) 452 77 32. Satışlarımız Toptan olup Perakende satışlarımız istanbul depo teslimdir


SIKÇA SORULANLAR

Kontrplak - Su Kontrası, Plywood siparişleriniz için Tel: +90 (216) 452 77 32. Satışlarımız Toptan olup Perakende satışlarımız istanbul depo teslimdir


30 mm Kayın Marin Kontrplak

MERAK EDİLENLER

30 x 2200 x 1700 mm C/C Yüzey Plaka Fiyatı 4045 TL + KDV'dir.

30 mm Kayın Marin Kontrplak ürünleri aşağıdaki faaliyet alanlarında kullanılabilir.

1- Tekne Yapımı: 30 mm kayın marin kontrplak, tekne yapımında kullanılan en yaygın malzemelerden biridir. Güçlü, dayanıklı ve suya dayanıklı olması nedeniyle teknelerin iç kısımlarında, güverte kaplamalarında, kabinlerde, banklarda ve diğer yerlerde kullanılır.
2- Yat Dekorasyonu: 30 mm kayın marin kontrplak, yat dekorasyonu için de ideal bir malzemedir. Yatlarda zemin döşemesi, duvar kaplaması, mobilya ve diğer dekorasyon öğelerinde kullanılır.
3- Mobilya Yapımı: Su ve neme dayanıklı özellikleri nedeniyle 25mm kayın marin kontrplak, mobilya yapımında da tercih edilen bir malzemedir. Özellikle açık alan mobilyalarında, bahçe mobilyalarında ve banyo dolaplarında kullanılabilir.
4- İnşaat Sektörü: Su geçirmez özellikleri sayesinde 30 mm kayın marin kontrplak, inşaat sektöründe de kullanılabilir. Özellikle banyo, mutfak ve çamaşırhane gibi ıslak alanlarda kullanılan dolaplar ve raflar için ideal bir malzemedir.
5- Ambalaj Sektörü: Gıda, ilaç ve diğer hassas ürünlerin ambalajında kullanılan 30mm kayın marin kontrplak, ürünleri nemden ve su hasarından korur.
6- Sanat ve El İşleri: 30 mm kayın marin kontrplak, sanat ve el işleri için de kullanılabilir. Özellikle marangozluk, oymacılık ve diğer ahşap işleri için ideal bir malzemedir.

1- 30 mm kayın marin kontrplakların yüzey kalitesi düzgün olmalıdır.
2- 30 mm kayın marinlerin bir yüzeyi en az A kalite olmalı ve çatlak budak olmamalıdır. Diğer yüzey B kalite belli oranda çatlak ve budak kabul edilebilir. 
3- 30 mm kayın marinlerin kalibresi düzgün olmalı ve kalınlıklar yüzeysel olarak homojen olmalıdır. Yüzeyleri bölgesel olarak kalınlık farklılığı göstermemelidir.
4- 30 mm kayın marin kontrplakların kenar boşlukları olmamalı mümkünse iç katman kalınlıkları eşit olmalıdır.
5- 30 mm kayın marin kontrplaklarda gönye kaçıklığı olmamalıdır, yanyana kullanım esnasında problem oluşturabilir.
6- 30 mm kayın marin kontrplakların katman sayısı en az 3 katman olmalıdır. Katman sayısı ne kadar fazla ise mukavemeti o kadar güçlü olur ve cnc kesimlerinde kat atma problemi yaşanmaz.
7- Su kontrası wbp tutkallı olmalıdır ve 30 mm kayın marin kontrplak hangi ağaç cinsi ile başlamışsa tüm katları aynı ağaç cinsinden olmalıdır. Çünkü kontrplak üretiminde değişik ağaç kullanımları 30mm üründe sorunlar yaratmaktadır.

30 mm kayın marin kontrplak ile ve diğer ölçü sipraişlerinizle ilgili tüm sorularınız için +90(216) 452 77 32 telefon numarasını arayarak Öztürk Kontrplak müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz.

WBP tutkalından üretilen 30 mm kayin marin kontrplaklar neme ve rutubete dayanıklıdır.

30 mm kayın marin kontrplakların bir çok alanda tercih edilmesinin ve kullanılmasının nedeni sağlamlığı, çekme ve şişme yapmaması, yüksek mekanik özellikleri ile çivi ve vida tutma yeteneğidir. Ayrıca 30mm kayin marin kontrplakların kolay işlenebilirliği ve dekoratif olması da bu ürünü tercih edenlerin övgüyle bahsettiği konulardandır. 

Tüm Hakları Saklıdır
Copyright © 2024

İstanbul Web Tasarım Şirketi birNC