Öztürk Kontraplak Ahşap Ür. Paz. San. ve Tic. Ltd. Şti.
0216 452 77 32

Plywood

24 mm Petek Desen Plywood
99 Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.

24 x 1250 x 2500 mm Huş Petek Desen Plywood Plaka Fiyatı 99 €

 

Petek Desenli Plywood Rusya ve Ukrayna'dan ithal edilen huş ağacından üretilmiştir. Filmsiz plywoodun bir yüzünün düz film kaplanması diğer yüzününde petek dokulu saç ile yüksek ısı ve basınçda 240gr/m2 fenolik film kağıdının preslenmesi sonucu elde edilen bir plywood çeşididir. Ürün Hexa plywood diyede adlandırılır. 

Diğer Petek Desen Hexa Plywood Ürün Çeşitlerimiz İçin İnceleyiniz  

 

 

ÜLKE

Rusya - Ukrayna

EBATLAR

24 x 1250 x 2500 mm

ÜRETİM YERİ

Türkiye ve Yurt dışı

KALINLIK

24 mm

TUTKAL CİNSİ

WBP Fenol formaldehit

YOĞUNLUK

700 kg/m3

YÜZEY FİLMİ

Koyu kahve 240 gr/m2 kaymaz yüzeyli

STANDART ÖLÇÜ

24 x 1250 x 2500 mm

 

24 mm PETEK DESEN PLYWOOD

 

En kaliteli malzemeyi, en kısa süre içerisinde müşterilere ulaştırma hedefiyle yola çıkan Öztürk Kontrplak, bu hedefine ulaşmanın onurunu yaşamaktadır. Geride kalan 20 yıla yakın süre zarfında bu amaçlar doğrultusunda plywood satan firmalar arasında elinden gelenin en iyisini yapmaya gayret etmiştir. Referanslarımız arasında yüzlerce mutlu müşteri bulunmakta olup bu sayı sürekli artmaktadır. 24 mm petek desen plywood arayan müşterilerimiz için de en kaliteli malzemeyi, en uygun süre ve en ucuz fiyat garantisi ile sizlere sunmanın heyecanını taşıyoruz. Taşımacılık sektöründen, hediye eşya sektörüne kadar pek çok alanda etkin ve verimlilikle kullanılan petek desen plywood çeşitleri talebi her geçen gün artmaktadır. Bu konudaki genel bilgilere 21 mm petek desen plywood başlıklı yazımızdan erişebilirsiniz. Gelin, 24 mm Petek Desen Plywood ayırt edici özelliklerini başlıklar halinde inceleyelim.

 

24 mm Petek Desen Plywood Çevre Dostudur

 

24 mm petek desen plywood hammaddesi huş ağaçlardır. Yapıştırmak için kullanılan tutkallar için de evrensel standartlar kullanılmakta olup, çevreye hiçbir zararı yoktur. Çevre, insan ve hayvan sağlığına saygılı hammadde ve üretim süreci sonrasında üretilen bu ürünler, her ortamda rahat bir şekilde kullanılabilecektir. Öyle ki, bu ürünlerin en sık kullanıldığı yerlerden biri olan çocuk oyuncakları sektörü için de önerilmektedir. 24 mm petek desen plywood için verilmiş olan sertifikalar da bunu göstermekte olup tüm dünyada kullanım alanı bulmaktadır.

 

24 mm Petek Desen Plywood Dayanıklıdır

 

24 mm petek desen plywood ürünleri imal edildiği hammaddelerin başında gelen huş ağacının etkisi başta olmak üzere kullanımındaki ileri teknoloji sayesinde oldukça dayanıklı bir üründür. Birbirine presle bastırılarak ve üst üste yapıştırılarak kullanılan bu ürün, darbelere karşı yüksek mukavemete sahiptir. Bunun yanında çok ağır yüklere uzun süreli maruz kalsa bile aynı dayanıklılığı gösterebilme kabiliyetine haizdir. Bu özellikleri sayesinde çok ağır yüklerin uzun süreler taşındığı uzun yol taşımacılığında, tır ve dorse zeminlerinde en çok tercih edilen ürün olmuştur.

 

24 mm Petek Desen Plywood Kaymalara Karşı Emniyetlidir

 

Pek çok alanda en önemli zemin kaplama malzemelerinden biri olarak kullanılan 24 mm petek desen plywood, kendine özgü yapısı sayesinde kayma ve sürtünmelere karşı oldukça dayanıklıdır. Bu durum, özellikle iş kazalarına karşı çok ciddi bir emniyet sağlamaktadır. İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda son yıllarda yapılan çalışmalar ile birlikte bu ürünün kullanımında da artışlar yaşanmıştır. Özellikle nemli ve sık ıslanan yerlerde 24 mm petek desen plywood kullanılması ile gerekli emniyet tedbirlerinin önemli bir kısmı sağlanmış olacaktır. Bu nedenle de plywood satan firmalar emniyeti önemseyenlere bu ürünü tavsiye etmektedirler.

 

24 mm Petek Desen Plywood Kolayca Uygulanabilmektedir

 

Bir ürünün yaygınlaşmasının en önemli nedenlerinin başında muadillerine nazaran kolay uygulanabilmesi ve işçiliğinin genel olarak kolay yapılabilmesi gelmektedir. Dayanıklılığına rağmen yüksek elastikiyeti sayesinde 24 mm petek desen plywood, istenilen mekâna çok rahat ve hızlı bir şekilde uygulanabilmektedir. Yukarıda bahsetmeye çalıştığımız başta dayanıklılık olmak üzere diğer özelliklerinin yanında kolay uygulanabilir olması ürünün kullanım alanlarını geliştirmiştir. Kontrplak Firmaları tarafından bu ürünün tercih edilmesi de işte bu nedenlerledir.

 

24 mm Petek Desen Plywood Uygun Fiyatlıdır

 

Tüketicilerin en önem verdiği konuların başında ürünün kalitesi ve kullanışlılığı ile beraber fiyatının da makul olması gelmektedir. 24 mm petek desen plywood fiyatları bu denli kullanışlı olan ve üstün özelliklere sahip bir ürün açısından oldukça uygun seviyelerdedir. Bunun en önemli sebebi üretim sürecinin endüstrileşme ile birlikte hızlanması ve sektörel rekabetin fazla olmasıdır. Bu hususlar, en önemli avantajı pek tabi ki ürün kullanıcılarına sağlamıştır. Müşteriler bu nedenlerle, bu nitelikteki ürünü çok daha uygun fiyatlara alabilmektedirler. Plywood satan firmalar da ürünün fiyatı nedeniyle memnun kalmaktadırlar.

Sizler de İstanbul ve çevre illerde olup, 24 mm petek desen plywood arıyorsanız hemen bizi arayın. Öztürk Kontrplak olarak sizler için bu kaliteli ürünü en uygun fiyatlara sunmanın onurunu yaşayalım. Unutmayın ki, plywood ve benzeri ihtiyaçlarınız için biz hazırız. Kalite, profesyonellik, kurumsallık ve müşteri memnuniyetine önem veriyorsanız buradayız.

 

  

KULLANIM ALANLARI

 

Tır ve dorse tabanında, soğuk hava depoları, türbün, sahne ve platform zemininde Hard Case (müzik aletleri kutusu) yapımında ambalaj ve kutu yapımında lojistik depoların taban ve raflarında kullanılır. Petek Dokulu Plywood sürtünme ve kayma mukavemetinin yüksek olmasından dolayı zemin kullanımı için ideal bir malzemedir. 

 

 

 

 

 

Katalog Öztürk Kontrplak ürünlerini daha yakından tanımak için kataloğumuzu inceleyin.

Ulaşım Bilgileri Hürriyet Mah. Adnan Kahveci Cd. Dalyan Sk. No:17/1 Yakacık - Kartal / İstanbul

Sosyal Bağlantılar Öztürk Kontrplak'ı sürekli takipte kalın.

Copyright Öztürk Kontrplak @ 2014
Web Tasarım