GERİ DÖN

ÖZTÜRK KONTRAPLAK

10 mm Egzotik Marin Kontrplak

ANASAYFA - ÜRÜNLER - KONTRPLAK SU KONTRASI - EGZOTİK MARİN KONTRPLAK - 10 mm Egzotik Marin Kontrplak
KDV DAHİL DEĞİLDİR . KDV DAHİL DEĞİLDİR .
Ü R Ü N L E R

AÇIKLAMA

Kontrplak - Su Kontrası, Plywood siparişleriniz için Tel: +90 (216) 452 77 32. Satışlarımız Toptan olup Perakende satışlarımız istanbul depo teslimdir


Fiyat Bilgisi
Stok ve Fiyat Teklifi Alınız

10mm Egzotik Marin Kontrplak Nedir?
10mm egzotik marin kontrplak, egzotik ağaç türlerinden yapılan ve özellikle nem ve suya dayanıklılığı arttırılmış bir kontrplak türüdür. Marin kontrplak olarak adlandırılmasının nedeni, deniz ve su temasına dayanıklı olmasıdır. Bu tür kontrplak ürünleri örneğin deniz taşıtlarının yapımında ve mobilya sektöründe sıklıkla kullanılmaktadır. 10 mm kontrplak levhanın kalınlığını ifade eder ve bu, levhanın ne kadar dayanıklı ve sağlam olduğunu belirler. 10mm, ince bir kontrplak türüdür ve özellikle hafif olması nedeniyle taşıması ve işlemesi kolaydır. Ayrıca 10 mm kalınlığındaki egzotik marin kontrplaklar sadece hafif yükler için uygundur, daha ağır yükler için daha kalın ölçülerde kontrplaklar tercih edilmelidir.


TEKNİK DETAYLAR

Kontrplak - Su Kontrası, Plywood siparişleriniz için Tel: +90 (216) 452 77 32. Satışlarımız Toptan olup Perakende satışlarımız istanbul depo teslimdir


ÜRETİM TEDARİK : Afrika
EBATLAR : 10 x 1700 x 2200 mm 
KALINLIK : 10 mm
AĞAÇ CİNSİ : Egzotik
YOĞUNLUK : 650/680 kg/m3
TUTKAL : WBP marin tutkal
KULLANIM ALANI : Yat, tekne, denizcilik, inşaat, dış tasarım, dekorasyın mobilya, otomotiv, dış cephe reklamcılığı ve ambalaj sektörü
STANDART ÖLÇÜ : 10 x 1700 x 2200 mm 

ÜRÜN FOTOĞRAFLARI

Kontrplak - Su Kontrası, Plywood siparişleriniz için Tel: +90 (216) 452 77 32. Satışlarımız Toptan olup Perakende satışlarımız istanbul depo teslimdir


SIKÇA SORULANLAR

Kontrplak - Su Kontrası, Plywood siparişleriniz için Tel: +90 (216) 452 77 32. Satışlarımız Toptan olup Perakende satışlarımız istanbul depo teslimdir


10 mm Egzotik Marin Kontrplak

MERAK EDİLENLER

10 x 1700 x 2200 mm Stok ve Fiyat Teklifi Alınız

10 mm egzotik marin kontrplak ürünü özellikle suya maruz kalabilecek yerlerde kullanım için tasarlanmış bir kontrplak türüdür.

1- Deniz Taşıtları: 10 mm egzotik marin kontrplak ürünü suya dayanıklılığı özelliği sayesinde denizcilik, tekne yapımı ve diğer deniz araçlarının oluşturulmasında sıklıkla kullanılmasını sağlamıştır.
2- Mobilya Dekorasyon: Suya dayanıklı mobilyalar ve teras/balkon döşemeleri için 10 mm egzotik marin kontrplak sıklıkla kullanılmaktadır. Egzotik ağaç türlerinden yapılmış olması ve estetik bir görünüme sahip olması nedeniyle, dekoratif amaçlı olarak da mobilya sektöründe kullanılmaktadır.
3- Ev/İş/Oda/Teras/Balkon Döşemeleri: Doğal estetik görünümü, dayanıklılığı ve oluşturduğu muazzam estetik kombin oluşturma özelliği sayesinde ev ve iş yerlerindeki birçok alanda 10 mm egzotik marin kontrplak kkullanılabilir.

10 mm egzotik marin kontrplak ürünün tercih sebeplerini maddeleştirirsek;

1- Nem ve Suya Dayanıklılık: 10 mm egzotik marin kontrplak ürünü nem ve suya karşı dayanıklılığı nedeniyle özellikle denizcilik, tekne yapımı, suya maruz kalabilecek mobilya yapımı gibi uygulamalarda özellikle tercih edilir.
2- Dekoratif Uygulamalar: Egzotik ağaç türlerinden yapıldığı için 10 mm egzotik kontrplaklar dekoratif amaçlı estetik yaklaşımlar için uzmanlar tarafından genellikle tercih edilmektedir. 
3- Dayanıklılık: 10 mm egzotik marin kontrplaklar normal kontrplaklara göre daha dayanıklıdır ve neme, çürümeye, küfe, mantar ve böcek gibi zararlılara karşı koruma sağladığı için tercih sebebidir. Egzotik ağaç türlerinin özellikleri, benzersiz renk ve desenleri ile birlikte dayanıklılık özelliği örneğin mobilya sektöründe her çeşit mobilyanın uzun süre dayanıklı kalmasını sağlar.
4- İşlenebilirlik: Hafif ve kolay işlenebilir yapıda olması 10mm egzotik marin kontrplakların birçok farklı faaliyet alanında kullanılmasını teşfik etmektedir. 
5- Hacim: 10 mm egzotik marin kontrplak levhaların ince olması, daha az yer kaplamasını ve depolanmasını kolaylaştırır.

10 mm egzotik marin kontrplak ürünü suya dayanıklıdır. Bu ürünün suya dayanıklılık özelliği kontrplak levhaların yapımında kullanılan yapıştırıcıların suya dayanıklı olması ve levhaların yüzeyinin özel bir işlemden geçirilerek suya dayanıklı hale getirilmesiyle elde edilir. Ancak suya karşı dayanıklılık özelliğini çok uzun zaman sürdürmek için yani evhanın ömrünü uzatmak için düzenli bakım gerektirmektedir. Bu nedenle suya maruz kalabilecek herhangi bir alanda kullanılmadan önce kullanım koşulları ve bakım durumlarıyla ilgili satıcıdan teknik bilgileri istemeyi ve uygulamayı unutmayınız. 

10 mm egzotik marin kontrplak ürünü alırken müşterilerin dikkat etmesi gereken faktörler şunlardır: 

1- Kalite Faktörü: Kaliteli bir 10 mm egzotik kontrplak ürünü, doğru yapıştırıcılar kullanılarak üretilir ve özel bir işlemle suya dayanıklı hale getirilir. Kaliteli 10 mm egzotik marin kontrplak ürünleri, daha uzun ömürlü olur ve kullanılan alanda daha iyi performans gösterir.
2- Malzeme: 10 mm egzotik ağaç türlerinin doğallığında dayanıklılık ve estetik, dekoratif bir görünüm vardır. Bu nedenle egzotik ağaçlardan yapılan 10 mm egzotik marin kontrplaklar sıklıkla tercih edilir.
3- Ebatlar/Ölçüler: Egzotik marin kontrplak levhaların boyutları kullanılacak alana göre seçilmelidir. 10 mm egzotik levhaların kalınlığı da kullanım amacına göre belirlenmelidir. Bu durumla ilgili teknik bilgi almak için Öztürk Kontrplak müşteri temsilcisinden +90(216) 452 77 32 telefon numarasını arayarak destek alabilirsiniz. 
4- Fiyat: Kontrplak ürünleri, kalite ve malzeme farklılıklarına göre farklı fiyatlarda satılır. Uygun fiyatlı bir 10mm egzotik marin kontrplak ürünü seçerken kalite ve dayanıklılık özelliklerini göz önünde bulundurmak önemlidir. Ayrıca 10mm kalınlığında bir ürün herhangi bir kampanya ya da indirim uygulanmamış ise her zaman 12 mm ölçüsünde olan bir üründen daha ucuz olmalıdır. 
5- Satıcı: Güvenilir, sertfifikaları olan ve satış sonrası desteği olan bir satıcıdan ürün satın almak uzun vadede mutlu olmak için önemlidir.

Tüm Hakları Saklıdır
Copyright © 2024

İstanbul Web Tasarım Şirketi birNC