Öztürk Kontraplak Ahşap Ür. Paz. San. ve Tic. Ltd. Şti.
0216 452 77 32

Plywood

21 mm Petek Desen Plywood
85 Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.

21 x 1250 x 2500 mm Çam Petek Desen Plywood Plaka Fiyatı 85 €

 

Petek Desenli Plywood Yerli Olarak Türkiye tedarik ve Ukrayna'dan ithal edilen çam ağacından üretilmiştir. Filmsiz plywoodun bir yüzünün düz film kaplanması diğer yüzününde petek dokulu saç ile yüksek ısı ve basınçda 240gr/m2 fenolik film kağıdının preslenmesi sonucu elde edilen bir plywood çeşididir. Ürün Hexa plywood diyede adlandırılır.

Diğer Petek Desen Hexa Plywood Ürün Çeşitlerimiz İçin İnceleyiniz

 

 

ÜLKE

Türkiye - Ukrayna

EBATLAR

21 x 1250 x 2500 mm

ÜRETİM YERİ

Türkiye ve Yurt dışı

KALINLIK

21 mm

TUTKAL CİNSİ

WBP Fenol formaldehit

YOĞUNLUK

550-600 kg/m3

YÜZEY FİLMİ

Koyu kahve 240 gr/m2 kaymaz yüzeyli

STANDART ÖLÇÜ

21 x 1250 x 2500 mm

 

21 mm PETEK DESEN PLYWOOD

 

Öyle bir ürün düşünün ki, kayma ve sürtünmelere karşı çok emniyetli olsun. Bunun yanında kolay şekil alması ve uzun yıllar kullanıma uygun olması da ayrı birer özelliği olsun. Fiyatının da uygunluğu ile dikkatleri çeksin ve bu yönleriyle herkese ve her keseye de uygun olsun. 21 mm petek desen plywood ürünlerinden bahsediyoruz. Petek desen plywood yukarıda bahsettiğimiz avantajlı yönleri sayesinde ülkemizde çok sıklıkla kullanılan bir ürün halini almıştır. Genellikle lojistik ve taşımacılık sektöründe kullanılan tır ve dorseler için ideal bir taban malzemesidir. Lojistik yanında nemli ve ıslak yerlerden olan soğuk hava depoları ve türbünlerin zeminlerinde de ideal bir uygulama olacaktır. Daha pek çok kullanım alanı olan 21 mm petek desen plywood ürünlerinin diğer kullanıldığı yerler ile ilgili detaylı bilgilere 18 mm petek desen plywood başlıklı yazımızdan erişilebilecektir.

 

21 mm Petek Desen Plywood Hakkında Genel Bilgiler

 

Ülkemiz, üç yanı denizlerle çevrilmiş, doğal güzellikleri ile dikkat çeken bir cennettir. Bu cennet vasfına ayrı bir hava katan unsurlardan biri de ormanlarımızdır. 21 mm petek desen plywood ürünlerinin en önemli hammaddesi olan huş ağaçları, ülkemizin sarp ormanlarıyla ünlü Kuzey Anadolu ve Doğu Karadeniz taraflarında yetişmektedir. Tarihsel Süreçte Türk Ormancılığı  başlıklı yazımızda da ifade ettiğimiz üzere, ormancılık bizim atalarımızdan miras kalan en önemli mesleklerimizin başında gelmektedir. Bununla birlikte son yıllarda özellikle işçilik ve üretim maliyetlerindeki aşırı artışlar nedeniyle huş ağacı da dahil, orman ürünlerinin üretilmesi ve işletilmesinde ciddi problemler görülmektedir.

Artan maliyetler, orman ürünlerinin üretilmesini maliyetli kılmış, bu da çoğu ahşap hammaddesinin yabancı ülkelerden ithal edilmesine neden olmuştur. 21 mm petek desen plywood ürünlerinin hammaddesi olan çam ağaçları genellikle Ukrayna ve Rusya gibi yakın komşularımızdan ithal edilmek yoluyla temin edilmektedir. Hexa plywood olarak da bilinen petek desen plywood ürünlerinin standart ebatları 2500 x 1250 mm ölçülerindedir. Standart ebatlarda üretilmekte olan bu ürün, kullanım alanlarındaki ihtiyaçlara ve müşteri taleplerine uygun olarak ise 6.5 mm ile 40 mm kalınlık arasında değişen biçimlerde üretilmektedir. Bu konulara ilişkin daha detaylı bilgilere sitemizde bulunan Hexa Plywood linki ile ulaşılabilecektir.

 

21 mm petek desen plywood da hammaddesi yurtdışı olan ürünlerden biridir. Bununla beraber, üretim yerleri ülkemiz de olabilmektedir. Zira bazı durumlarda hammadde yabancı ülkelerden getirilmekte, ülkemizde ise işlenerek piyasaya sürülmektedir. Üretim esnasında WBP Fenol formaldehit cinsi tutkallar ile yapıştırılan bu ürünler, suya karşı çok dayanıklı ve uzun süreli kullanıma uygundur. 700 kg/m3 yoğunluğuna sahip olan petek desen plywoodlar, esnekliğini ve mukavemetini bu kalitesiyle kanıtlamakta ve kullanım alanlarını her geçen gün arttırmaktadır.

 

21 mm Petek Desen Plywood Nereden Alınır?

 

Bu soruya İstanbulluların çoğunun cevabı aynı: Öztürk Kontrplak. Evet, çeyrek asra yaklaşan geçmişiyle İstanbul ve çevre illerden 21 mm petek desen plywood ihtiyacı olanların ilk tercihi biz olmaktayız. Bundan büyük bir onur ve gurur duymakla birlikte, sorumluluk yüklendiğimizin de farkındayız. Çünkü biz bugüne kadar kaliteden taviz vermedik, müşteri memnuniyetini hep önlerde tuttuk. Halkımızın teveccühü sayesinde bu günlere geldiysek bundan sonrasında da aynı hassasiyetimizi arttırarak devam ettirmemiz gerekmektedir. Bu kapsamda Öztürk Kontrplak olarak ürün portföyümüzü sürekli genişletiyoruz. Tüm müşterilerimizin her türlü talebini en kısa zamanda karşılamanın yollarını buluyor ve bunu ehil personelimizle yerine getiriyoruz.

Yıllardır en kaliteli 21 mm petek desen plywood ürünlerini en uygun ve bütçeleri sarsmayacak şekilde sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da bu hassasiyetimiz harfiyen devam edecektir. Bizler, Öztürk Kontrplak olarak plywood satan firmalar noktasında her tür ihtiyacınızda yanınızdayız. Lütfen vakit geçirmeden bizi arayın, kısa sürede çözüm ortağınız olmak için gayret edelim…

 

 KULLANIM ALANLARI

 

Tır ve dorse tabanında, soğuk hava depoları, türbün, sahne ve platform zemininde Hard Case (müzik aletleri kutusu) yapımında ambalaj ve kutu yapımında lojistik depoların taban ve raflarında kullanılır. Petek Dokulu Plywood sürtünme ve kayma mukavemetinin yüksek olmasından dolayı zemin kullanımı için ideal bir malzemedir. 

 

 

 

 

 

Katalog Öztürk Kontrplak ürünlerini daha yakından tanımak için kataloğumuzu inceleyin.

Ulaşım Bilgileri Hürriyet Mah. Adnan Kahveci Cd. Dalyan Sk. No:17/1 Yakacık - Kartal / İstanbul

Sosyal Bağlantılar Öztürk Kontrplak'ı sürekli takipte kalın.

Copyright Öztürk Kontrplak @ 2014
Web Tasarım